Kurumsal

 Anasayfa / Kurumsal / Kalite Politikamız

Piramit İnşaat İzmir satılık daireler çamdibi kentsel dönüşüm izmir satılık daireler

Kalite Politikamız ;

  Piramit İnşaat, rekabetin olduğu günümüz iş dünyasında şirketleri birbirinden ayıran noktanın kaliteye olan bağlılık olduğunun bilincindedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak öncelikli hedefimizdir.


  Tüm iş süreçlerimizde kaliteyi ve estetiği önde tutarak, müşteri önceliklerini ve ihtiyaçlarını belirleyip projelerimizde buna uygun tasarımlar ve imalatlar gerçekleştirmekteyiz.


  Paydaşlarımızın ihtiyaçlarına,beklentilerine ve önceliklerine uygun çözümler sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.


  Kalite, Konfor ve Huzurun bir arada olduğu mekanlar üretmek, insanların yaşama hakkı gereği olan tüm gereksinimleri barındıran konutlar üreterek , gerek istihdam için gerek ise huzurlu yuvalar için çalışmak.


  Milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemekte, enerji verimliliğini yükselterek israfa meydan vermemekteyiz.


  Geçmişten gelen tecrübemizi, genç ve dinamik kadromuzun hayal gücü ile birleştirdik; böylelikle inşa ettiğimiz her yeni yaşam alanına yeni işlevler katarak projelerimizin standartlarını yükseltmeyi bildik.


Piramit İnşaat


Güven

Konfor

Kalİte

Başarı

Memnunİyet
Daire Satın Almak ve Arsa Bildirmek için , Satış Ofisimizle İletişime Geçiniz...
İletİşİm Formu

Piramit Hakkımızda

Piramit İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerinde oturtulmuş bir büyümeyi hedef almıştır …